Tim Willits se rozpovídal o QC

Quake Champions

Ještě jednou se vrátíme k akci PAX, protože v rámci této výstavy Tim Willits poskytl několik rozhovorů kde zaznělo mnoho zajímavých informací. Tak se na to pojďme spolu podívat a zase se dozvědět něco málo o tom co se na nás chystá!

Prvně probereme rozhovor jenž Tim poskytl ruskému magazínu goodgame.eu, který se následně objevil v angličtině na  webu plusforward.net a nakonec i v překladu od Hawrixe ve facebookové skupině czech quake, kterou jen tak mimochodem doporučuji sledovat. Z toho důvodu nepovažuji za důležité to tady nějak rozepisovat, přece jen článek ve dvou světových jazycích a navrch ještě v češtině snad uspokojí každého. Jako malou návnadu však použiji “ztn (skoro) confirmed” ;).

Druhý rozhovor najdete na webu redbullu. V podstatě se v  něm nedozvíme o moc víc než co zaznělo v rozhovoru výše, zajímavý je však tím, že se redaktoři v několika otázkách přímo odvolávali na Owerwatch. Po té co Willits slíbil turnaje a matchmaking na podobné úrovni jako má Blizzard a pochválil jejich hru si dovolil malý komentář který se pokusím volně přeložit:

Skill který předvádí profesionální hráči je užasný. To co dokážou ve hře je neuvěřitelné a věřím, že diváci budou milovat sledovaní hry nejlepších Quakerů. Je to podobné jako sledování profesionálních atletů. A když zvítězíte a stojíte na bedně – chcete vyhrát v užasný, krvavý a násilný hře, nebo v něčem co vypadá jako pohádka od Disneyho?

No a protože jste už určitě všichni viděli trailer na Scalebearda, a protože jsem kluk kterej nezkazí žádnou srandu, rozloučím se s vámi tímto prímovým ftípkem.

1 Komentář

Přejít k navigační liště