Reflex – známe relase date

Reflex logo

Lidi co se trochu zajímají o dění na AFPS scéně určitě znají Reflex. Jedná se o hru australského nezávislého studia Turbo Pixel, které se skládá ze čtyř fanoušků klasických fps. Je to jeden z dalších “quake klonů”, kterých se v posledních pár letech vyskytlo relativně hodně. Ale spolu s 2GDovým Rebornem se jedná asi o nejambicioznější záležitost.

Reflex vznikal jako duchovní nástupce módu CPMA a v podstatě jeho odkaz naplnil. I když momentálně jsem mezi fanoušky CPMA a Reflexu zahlédl nějaké rozkoly. Hra je v early access na steamu už asi dva roky a ve středu 8. března se konečně dočkáme oficiálního vydání. Zatím jsem ve hře strávil cca 2 hodiny a jedná se o celkem povedenou záležitost. Líbí se mi snaha autorů přinést hru novým lidem, je zde systém skinů, nedávno přidali matchmaking, který funguje relativně dobře, dostupný je také na ovládání jednoduchý editor map. Vydání plné verze přinese dalších několik vylepšení jako je například přidání botů, nebo turnajových sezón jako známe například z SC2.

Hra je k pořízení na steamu za 10 euro a na ty, co si hru zakoupili/zakoupí před oficiálním vydáním (8. březen) čeká unikátní skin hasáku, který se používá jako melee zbraň.

PS.: Pokud opravdu máte zájem o ten bonusový hasák, nestačí si hru jen koupit, ale musíte jí i před 8. březnem spustit.

Přejít k navigační liště