JeeSports Open QL 1v1 Cup #4

Tenkrát když se hrál Quake Live a Starcraft II

Poměrně nový herní portál JeeSports pořádá turnaje na způsob zotacu, každý týden se můžete utkat o prizemoney ve výší až 100 euro.

V minulém turnaji si odměnu odnesl agentJkezooR

Základní informace:
Název: JeeSports Open QL 1v1 Cup #4
Registrace otevřeny od: 3. Dubna; 9:00
Check-in: 9. Dubna; 15:30
Začátek turnaje: 9. Dubna; 16:00
Formát turnaje: Jednoduchá eliminace (Single elimination)
Max hráčů: 128

Pravidla:

Všechny zápasy musí být odehrány na evropských serverech.
Na začátku každého zápasu si hráči dají soubouj na pummely (za stavu 100/100), prohrávající škrtá první mapu, vyhrávající druhou, škrtají tak dlouhou dokud nezbude potřebný počet map (1 pro bo1, 3 pro bo3, 5 pro bo5). Vítěz pummelů vybírá jako první ze zbývajících, je-li to potřeba.
Hraje se bo1 (1 vítězná mapa) s výjimkou čtvrt finále a semifinále, které jsou bo3 (2 vítězné mapy), finále se pak hraje bo5 (3 vítězné mapy).
Maplist: Aerowalk, Battleforged, Blood Run, Furious Heights, Lost World, Vertical Vengeance, Toxicity
Ceny:
Pro vítěze je zde připraveno 50 euro, pokud však zvítězí hráč aktivní v ladderu (musí mít odehráno více jak pět zápasů za týden), tak získává bonus dalších 50 euro. Plus přímou pozvánku do JeeSports Pro QL 1v1 Invitational #2

Kontakt: [eXodus], nicerider nebo AnahRonIX na irc kanálu #JeeSports.QL

Jak se přihlásit:
Vytvořte si účet na www.jeesports.com, poté jděte na stránku Open Tournament #2 a klikněte na signup (Musíte mít přidaný QuakeLive mezi oblíbené hry)

Jak už jsem naznačil, na webu funguje i ladder, pokud v něm budete aktivní, nejenže dostanete dvojnásobné prizemoney ve víkendových turnajích, ale budete mít větší seed i ve všech turnajích, které na JeeSports budou pořádané. Krom toho každý měsíc bude vybráno 8 nejlepších hráčů ladderu a 8 nejvíce aktivních hráčů, kteří pak dostanou pozvánku do turnaje o 150 euro.

Sdílet příspěv

Přejít k navigační liště