First blood

Tenkrát když se hrál Quake Live a Starcraft II

Vítám vás všechny na webu dm6.cz, který bude primárně věnován hrám QuakeLive a Starcraft 2. Naším cílem je přinášet vám informace, které běžně na československém internetu nenajdete, krom toho plánujeme pořádat i nějaké ty turnaje a ligy. Na našich stránkách máme vlastní turnajový systém, který byl koncipovaný tak, aby byl co nejvíce pohodlný jak pro samotné hráče, tak i pro adminy.
S tím se váže jedna věc, systém který zde je, nenajdete na žádném jiném webu – byl vytvářen na zakázku a tudíž je zde pravděpodobnost hraničící s jistotou, že v budoucnu se můžou objevit různé chyby, které jsme v prvotním testování neodhalili. Proto prosím každého kdo na nějakou chybku narazí, ať nám ji oznámí buď na emailu info@dm6.cz, nebo irc kanálu #dm6.cz a pamatujte, že jsme jenom lidi, kteří krom toho, že utápí nadměrně času v počítačových hrách také pracují či studují, takže se nedá očekávat, že všechno bude hned 🙂 .

Mimo to plánujeme vybrané turnaje, nejen naše, streamovat. O stream se bude starat všem jistě dobře známý budějovický matador, který se skrývá za nickem Wries, který vám poskytuje obraz v rozlišení 1600×900 px, jak to asi tak vypadá se můžete podívat na jeho profilech u own3d či justin.tv.

Ps.: Nesmím zapomenout na klučiny, kteří na webu externě spolupracují, dvojice N00Pe&Gurubang se upsala, že poskytne svůj grafický um a mistr Smrky se bude starat o to, aby naše čeština netýrala gramaticky zdatné.

Přejít k navigační liště