Euro&Open cup – TDM Skupiny rozlosovány

Tenkrát když se hrál Quake Live a Starcraft II

Server Clanbase včera konečně zveřejnil skupiny pro nadcházející ročník TDM Eurocupu. Jak jsou na tom československé barvy a komu fandit?

Nejvyšší soutěž, tedy Eurocup si zahraje dvanáct týmu rozdělených do dvou skupin. Z každé skupiny pak postoupí tři týmy do playoff. Osm týmů dostalo přímou pozvánku (fin Xentorium, EU 4Kings, EU Bloodface, aCtion Ligan, uk iMmune, EU Team.alpha, EU Rage gaming, pl Serious Gaming.)
Zbývající čtyři týmy se museli kvalifikovat ( Bernevings Heroes, EU Enemy Unknown, hun Excelsior, spa District 9). Pro nás jsou zajímavé týmy 4Kings kde hraje cz Krysa a sk Jocko a Enemy Unknown, za které střílí cz Debtorr a cz Flateček. Oba dva týmy se nacházejí ve skupině A, což je pro nás trochu nešťastné. Každopádně bych řekl, že oba týmy mají velikou šanci na postup. Osobně jsem nejvíce zvědavý na výkon 4K které nedávno opustila dvojka pl Zik_ a pl V3rbalizah.

Ve skupině B najdeme klany jako EURage Gaming či pl Serious Gaming. Především druhá zmiňovaná sestava ve složení Avek, V3rbalizah, Zik_ a West má parádně našlápnuto na celkové vítězství skupiny.

Ale i v nižších ligách najdeme střelce z české kotliny, v Premier league je to tým cz BLOW, jakožto jeho hráč můžu říct, že z toho nejsme moc nadšení, protože jsme předpokládali, že budeme zařazeni do ligy druhé. Každopádně jsme rádi, že admini odhalili náš potenciál a dali nám tak šanci naučit ostatní týmy, jak se ten Quake hraje.

V druhé lize najdeme krajanů hned několik, do skupiny A byli přiřazeni cz Rebelové, do skupiny C v tuto chvíli ne moc aktivní cz DTR a skupinu D si prý podrobí slovenští sk ZapALL.

Přejít k navigační liště