Co nám týden dal

V článku se dozvíte co se na scéně stalo za posledních pět dní, chtěl bych začít takovou rubriku “co nám týden dal” která by vycházela (+/-) každý čtvrtek. Ono novinek je relativně dost, ale málo která z nich vydá na samostatný text. Tak bych vždy jednou za týden udělal souhrn toho co je sice zajímavé, ale ne tolik, aby se o tom dalo psát samostatně.

QuakeWorld liga Thunderdome otevírá registrace

Již nějaký čas je otevřená možnost registrovat se do osmé sezóny QW 1v1 ligy Thunderdome. Liga je určená pro hráče všech úrovní, od naprostých začátečníku až po zkušené matadory. Maplist je standardní – DM2, DM4, Aerowalk, ZTNDM3 s jednou trošku netradiční mapou jménem Bravado.  Celkem už je registrováno více jak šedesát hráčů, kteří jsou rozdělení do šesti skupin. České barvy reprezenzuje zatím jenom Cuky, ale určitě by byl moc rád kdyby se k němu nějaký krajan přidal. Učinit tak můžete na oficiálních stránkách.

Quake 3 CPM Ladder

Další novinka je opět turnajová, člověk který si říká pan1c spustil Q3 CPMA 1v1 ladder na těchto stránkách. Maplist je opět kalsický, a to cpm3a, cpm15, cpm22, evolution, eizdm4 a Hektik plus cpm1a a cpm24, které jsou bonusové. Pro ty nejlepší je připravená i drobná odměna ve výši sta dolarů. No, nechci být skeptik, ale ještě jsem neviděl quake ladder který by byl aktivní. Ale třeba to Pan1covy nakonec vyjde (If you know what i mean).

Quake Champions – mapa Burial Chambers

A stejně jako každou středu, tak i včera došlo k dalšímu uvolnění informací z chystaného Quake Champions. Tentokrát je to nová mapa s názvem Burial Chambers. Prohlédnout si ji můžete na videu které se povaluje někde kolem. Na facebookové skupině Czech Quake najdete překleda oficiálního popisu mapy.

Přejít k navigační liště