Co nám týden dal #3

Další týden za námi. Takže je čas se podívat na to, co nám přinesl. Celkově vzato se toho za posledních sedm dní moc nestalo. Až na posledního quaka, kde se objevili nová videa a hlavně oficiálně odstartovala Quake Champions Beta!

House of Quake – TDM League spring 2017

Máme tady další sezónu HoQ TDM ligy. Celková účast činní 18 týmů rozlosovaných do tří divizí. Mezi nimi má zastoupení i Česká Republika v podobě teamu   Virtual Owners. Ten se za nás bude bít ve třetí divizi!

CPM Monday Mayhem

Jak se zdá, tak CPMA komunita se opravdu snaží, není týden aby se nekonala nějaká akce v tomto Quake 3 módu. Tentokrát se budou hrát méně známé mapy. Akce se bude konat v úterý 11. dubna od půl čtvrté ráno. Takže je vám asi jasné, že tato akce je určená hlavně pro zahraniční hráče, ale pokud vám stojí za to vstávat v půle noci aby jste si mohli zahrát na pingu 100, tak se přihlašte na tomto discord kanálu.

Quake Champions ZeRo4 Gameplay.

V pondělí se na internetech objevilo dvouminutové gameplay video QC. V hlavních roli se představil usa ZeRo4. Čím více je těchto videí na internetu k vidění, tím lepší mám z Quake Champions pocit :).

Slash trailer

No a už klasicky, jako každou středu, vyšel trailer na dalšího šampióna, tentokrát je to Slash. Viz. trailer.

Quake Champions beta

Jak už jsem psal v úvodu, dnes dostala první skupina vyvolených pozvánku do QC bety. Prvotní testování bude probíhat ode dneška do neděle 9.4.2017. Vím minimálně o pěti CZ/SK hráčích, kteří tuto pozvánku dostali. Bohužel jsou vázáni mlčenlivostí…..

Přejít k navigační liště